Veiling 2018

6 oktober is onze veiling er weer!

Arjin Jans is 6 oktober onze veilingmeester.
De veiling start om 14.00 in onze kringloopwinkel Aruba 6.

  1. 1x Schilderij, H. van Langen
  2. 7x Albums met diverse postzegels
  3. 1x Pilotenjas
  4. 1x Lamp, glazen globe lamp
  5. 2x Lampen, Tiffany replica
  6. 6x Speelgoed, Mechanisch
  7. 2x Accordeon, Hohner en Cerlino
  8. 1x Wandlamp, G. Rietveld, Panama lamp
  9. 3x Lithos voor Verkerke Art 1980, gesigneerd met Dick Bruna
  10. 1x Sierbord, aardewerk, B. A. Weber, 20e eeuw
  11. 1x Glazen hert, Lucienne Block 1934, Leerdam
  12. 2x Copier, Anna Groen
  13. 1x Kolenkit
  14. 1x Retro ventilator en speelgoed
  15. 1x Uithangbord, Mustang
  16. 1x Schilderij, Faber
  17. 2x Poppenwagen met pop, Wildebras
  18. 18x Postzegelalbums
  19. 1x Vitrine schilderij
  20. 2x Lampen, kata Wiki, Astralux
  21. 3x Speelgoed, Metaalconstructie Temsi
  22. 4x Blik van Melle, Kopjes, van Nelle
  23. 1x Schilderij, Hendrick Vader
  24. 2x Telefoon, retro & Antiek
  25. 1x Tafelschaal, Gianni Versace
  26. 16x Diverse oude blikken
  27. 1x Muziek doos, Artist Lenaliu, Flute interlude
  28. 1x Dish Trinket Dresser, Jimenzu Graf von Henneberg Footed
  29. 2x Muziekdoos, Reuge. Retro speelgoed
  30. 2x Borden, Chineestafereel
  31. 4x Blik, van Melle. Retro beren
  32. 1x Kinderservies, retro
  33. 3x Klokkenset
  34. 10x Matrjoshka, Lucetko
  35. 1x Tiffanylamp
  36. 12x Lava vazen, W. Germany
  37. 10x Lava vazen, W. Germany
  38. 1x Handdruk, John van Deventer, 5/100
  39. 1x Reclamebord, metaal
  40. 7x Boekjes, Dick Bos
  41. 1x Handdruk, Jan Sirks, 1885-1938, Rotterdam
  42. 1x Lamp, 3 stangen, italiaans design
  43.  2x Radio, Raf
  44. 3x theaterkijker, collecte zakjes
  45. 13x Schilderij, D. Elsinga en 11 glazen en 1 vaasje
  46. 1x Vloerlamp, Martinelli, Flex
  47. 3x Tin Tin, miniatuurautootjes